Co mnie wyróżnia

Przytulne, klimatyczne, stylowe i eleganckie – takie są wnętrza, które chciałabym dla Was tworzyć.

Najbliższe są mi wnętrza eklektyczne, które tworzą spójną i harmonijną całość. To wnętrza z duszą i z klimatem wypełnione wyszukanymi dodatkami i detalami decydującymi o ich ostatecznym wyrazie i charakterze. Ale zawsze najważniejszy jest klient – to właśnie jego upodobania, preferencje i oczekiwania są kompasem, który prowadzi mnie do stworzenia wyjątkowego wnętrza, które będzie odbijać charakter i styl życia jego mieszkańców.

W procesie projektowym najbardziej inspirują mnie cechy stylu skandynawskiego, loftowego, boho, mid-century, modern classic, a także ciepłego minimalizmu. Ważne jest dla mnie, aby wnętrze czerpało to, co najlepsze z aktualnych trendów, ale jednocześnie było ponadczasowe i równie dobrze prezentowało się nawet po dziesięciu latach od realizacji.

Moją ulubioną paletą barw są kolory ziemi, które staram się wprowadzać poprzez wykorzystanie naturalnych materiałów i wykończeń. Różne odcienie brązu, beżu i szarości to moim zdaniem przepis na wnętrza opierające się upływowi czasu.

Kinga Majewska